Deweloper PLATINUM INVEST  to prężnie działająca od 2010 roku firma, której specjalizacją jest budowa komfortowych domów i mieszkań na Pomorzu. Kompleksowo realizuje inwestycje budowlane począwszy od procesu zakupu gruntu po przekazanie gotowych domów i mieszkań klientom.

Nowoczesna architektura budynków opracowana przez uznaną pracownię, w połączeniu z dbałością o jej funkcjonalność, szybko przełożyły się na uznanie nabywców.

Lokalizacje powstających osiedli zapewniają wygodną komunikację zarówno do centrum nieodległego Trójmiasta, jak i do najważniejszych węzłów komunikacyjnych. Rozwinięta infrastruktura, liczne sklepy, dostęp do edukacji dla najmłodszych, bliskość opieki medycznej oraz wszelkiego rodzaju usług, zapewniają warunki do wygodnego życia zarówno aktywnym zawodowo osobom młodym, rodzinom z dziećmi, jak i ludziom starszym.

Atutem dewelopera jest wieloletnie doświadczenie na rynku inwestycyjnym oraz realizacja procesu budowlanego w oparciu o środki prywatnych inwestorów i kapitał własny, czym zapewnia bezpieczeństwo i stabilność powstających inwestycji.

Wybierz jedną spośród wielu propozycji nowych domów i mieszkań, również w korzystnym programie kredytowym Mieszkania Dla Młodych.

Wyłączną sprzedaż mieszkań i domów z oferty PLATINUM INVEST prowadzi biuro MULTIDEWELOPER, zapewniające kompleksową obsługę transakcji oraz bezpłatne doradztwo kredytowe.